מי אני ?

מי אני?

שמי גיא פיק (לא, לא קרוב של צביקה ….). לאחר שנים של עבודה בתחום ההי-טק הרגשתי שמשהו שתמיד רציתי לעשות מתחזק בי ומאותת כי הגיע הזמן ללכת בכוון. שנים של טיפולי מסאג' חובבניים באחרים הובילו אותי לבחור בלימודי הרפלקסולוגיה. תחום שידעתי בו קצת ואולי אפילו קצת מדי, תחום שחשבתי שהוא מקביל ללימודי כשפים וקסמים יותר מאשר תחום טיפולי ותחום שהייתי ספקן לגביו ברמות גבוהות…

היום לאחר כ- 10 שנים של לימוד ועיסוק בתחום, אני יכול להגיד לכם שכל טיפול שאני מסיים וכל מטופל שעובר תחת ידי, מוכיחים לי שיום יום, שעה שעה אני יכול לגרום לעוד מישהו אחד ביקום להתקדם צעד אחד קטן (ולפעמים גדול יותר) לכוון האיזון והשלמות, הן של הגוף והן של הנפש.

למדתי שגם ללא תואר של רופא מהאוניברסיטה או תעודה של איגוד הפסיכולוגים העולמי, אני יודע ויכול לעשות עוד משהו למען מישהו שמגיע אלי עם בעיה, ולעזור לו לצעוד לקראת הפתרון, ולא סתם הקלה רגעית, אלא פתרון באמצעות טיפול בגורמים שהביאו לבעיה, גורמים שהוא (או היא) לא היו מודעים אליו בכלל.

בזכות הרפלקסולוגיה הכרתי עולם שפקפקתי בו וזלזלתי בו, עולם שהיום אני יודע שנגיעה קטנה בו גורמת לנפש לרצות עוד ועוד, ראיתי אנשים ספקנים ביותר נשכבים על מיטת הטיפולים שלי, וקמים אחרי שעה עם המבט הזה בעיניים של "אני לא אגיד לך שהרגשתי משהו, אבל אני אדם טיפה אחר מזה שנשכב פה לפני שעה…"

הדרך ארוכה ואני רק בתחילתה, מי ייתן וכל אחד מכם הקורא דברים אלו, יבוא אלי לטיפול ויתן לי את האפשרות לצאת למסע ביחד איתו לכוון הנפש המלאה, היציבה והמאוזנת ואיתה הגוף הבריא והנהנה מכל רגע בעולם שלנו הזה…

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולהגיע לפגישה ראשונה ולעשות את הצעד הראשון שתעשו עבור עצמכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.